• Nowy produkt
  • Obecnie brak na stanie

Railblaza Podstawa do montażu na Relingi 32-41mm

Kompatybilny z innymi elementami RAILBLAZA

144,99 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

  Zasady dostawy

Sprawdź jak i za ile dostarczamy !

  Zasady zwrotu

Zobacz jakie to proste

  Polityka bezpieczeństwa

Dbamy o Twoją prywatność

Podstawa do montażu na Relingi Railblaza RailMount 32-41mm - uchwyt do relingów łodzi i kajaków, który mocuje i bezpiecznie utrzymuje akcesoria RAILBLAZA.

Ten uchwyt do relingów RAILBLAZA pozwala na łatwe mocowanie akcesoriów takich jak uchwyty na wędki i stojaki GPS do relingów łodzi, kajaków i pontonów. Łatwy montaż i demontaż bez ryzyka uszkodzenia relingu.

RAILBLAZA RailMount 32-41mm to mocowanie bazowe, które pozwala na bezpieczne i łatwe przymocowanie akcesoriów RAILBLAZA do relingów. RailMount może być montowany zarówno do okrągłych jak i kwadratowych relingów łodzi.

Ten morski uchwyt do szyn jest idealny dla tych, którzy potrzebują wykorzystać je do trzymania różnych akcesoriów, lub tych, którzy chcą zmienić położenie swojego Rod Holder II, Fillet Table lub GPS Three Axis Platform. RailMount jest po prostu przykręcany bez konieczności wiercenia, dzięki czemu można go łatwo przenieść w inne miejsce, pozostawiając szynę jak nową!

RailMount 32-41mm może być mocowany zarówno do okrągłych jak i kwadratowych szyn 32 mm (1,25 cala) oraz do okrągłych szyn 41 mm (1 5/8 cala), w tym szyn na wysięgnikach kajaków Hobie oraz wielostronnych szyn Hobie H-rails. Oznacza to, że więcej czasu można poświęcić na ważne rzeczy, takie jak wędkarstwo, nurkowanie i kajakarstwo, zamiast zajmować się osprzętem. W zestawie znajduje się cały osprzęt montażowy, w tym: adaptery, gumowe uchwyty, samoprzylepna taśma uchwytowa i wymagane śruby montażowe ze stali nierdzewnej.

WAŻNE: Użycie smarów na bazie ropy naftowej na prowadnicy StarPort spowoduje awarię. Najlepsze są produkty na bazie silikonu (przed użyciem należy sprawdzić zawartość smaru).

03-4013-11

03-4013-11

Specyficzne kody