• Nowy produkt

RAILBLAZA Mocowanie gaśnicy lub butli gazowej

To mocne i wszechstronne rozwiązanie do przechowywania różnych rozmiarów butli i puszek

170,59 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  Zasady dostawy

Sprawdź jak i za ile dostarczamy !

  Zasady zwrotu

Zobacz jakie to proste

  Polityka bezpieczeństwa

Dbamy o Twoją prywatność

Uchwyt na butle RAILBLAZA Dive & Gas to mocne i wszechstronne rozwiązanie do przechowywania różnych rozmiarów butli i puszek. Od butli z LPG i propanem po butle do nurkowania z akwalungiem oraz puszki z gazem i wodą, uchwyt na butle do nurkowania i gazu bezpiecznie zabezpieczy je na miejscu.

Mocowanie na stałe lub zdejmowane!

Można go zamontować na stałe za pomocą dostarczonych mocowań lub zdemontować za pomocą naszego systemu mocowania StarPort, można go nawet zamontować na szynach łodzi. Podczas instalacji umieszczasz wsporniki w wymaganych odstępach, aby dopasować je do rozmiaru butelki lub pojemnika, który chcesz trzymać.

Zaprojektowany i wykonany w Nowej Zelandii z materiałów odpowiednich do surowego środowiska morskiego, ten w pełni regulowany uchwyt na butelkę pomoże Ci uporządkować kokpit, bezpiecznie przechowywać sprzęt do nurkowania i jest instalowany w ciągu kilku minut. Posiada plastikową klamrę do szybkiej i łatwej obsługi oraz w pełni regulowany pasek do różnych średnic butelek, dostarczany również ze wszystkimi niezbędnymi zapięciami ze stali nierdzewnej.

02-4056-11

02-4056-11
1 Przedmiot

Specyficzne kody