• Nowy produkt

RAILBLAZA UCHWYT NA NAPOJE CZARNY

Kompatybilny z portami Railblaza

64,90 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  Zasady dostawy

Sprawdź jak i za ile dostarczamy !

  Zasady zwrotu

Zobacz jakie to proste

  Polityka bezpieczeństwa

Dbamy o Twoją prywatność

Uchwyt na napoje Czarny

Drink Hold od RAILBLAZA to wygodny, łatwy do zamocowania uchwyt na napoje, dzięki któremu zawsze będziesz miał je w zasięgu ręki na wodzie.

Jedyną rzeczą lepszą od zimnego napoju w upalny dzień (lub odwrotnie) jest posiadanie go w zasięgu ręki podczas pływania łodzią, PWC lub kajakiem, kiedy tylko masz na niego ochotę. Drink Hold od RAILBLAZA to wygodny, łatwy do zamocowania uchwyt na napoje, dzięki któremu zawsze będziesz miał je w zasięgu ręki na wodzie. Wykonany w Nowej Zelandii z wysokiej jakości tworzywa sztucznego odpornego na promieniowanie UV. Pasuje do łodzi, kajaków, łodzi basowych, jachtów - nie ma ograniczeń, gdzie można go użyć.

Pasuje do każdego portu RAILBLAZA, łatwo go zdjąć i schować, gdy nie jest używany

Mieści butelki, kubki do kawy i szklanki

Uchwyt do napojów RAILBLAZA to wygodne akcesorium do bezpiecznego mocowania filiżanki, kubka do kawy, puszki lub butelki z napojem. Jako produkt RAILBLAZA, uchwyt na napoje może zrobić więcej niż tylko zabezpieczyć Twój napój. Ten uniwersalny uchwyt na kubek jest również idealny do zawieszania przynęt wędkarskich lub przechowywania narzędzi takich jak szczypce.

02-4048-11

02-4048-11
1 Przedmiot

Specyficzne kody