• Nowy produkt

RAILBLAZA QuikPort - podstawa do montażu na SUP i Kajaku

Montaż na klej lub taśmę 3M - Railblaza - Czarny

99,00 zł
Brutto
Ilość

  Zasady dostawy

Sprawdź jak i za ile dostarczamy !

  Zasady zwrotu

Zobacz jakie to proste

  Polityka bezpieczeństwa

Dbamy o Twoją prywatność

QuikPort został zaprojektowany tak, aby pasował do znacznie ciaśniejszych przestrzeni niż podobny, cięższy produkt RAILBLAZA RIBPort. Oba są produkowane w Nowej Zelandii z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, które ze względu na swoją częściową elastyczność idealnie nadają się zarówno do płaskich, jak i lekko zakrzywionych powierzchni.

RAILBLAZA QuikPort to wytrzymały i odporny na warunki atmosferyczne uchwyt, który bezpiecznie przymocujesz do deski Stand Up Paddleboard (SUP), łodzi nadmuchiwanej (RIB), kajaka i wielu innych jednostek pływających. QuikPort jest idealnym rozwiązaniem do zamocowania GoPro, kamery, świateł nawigacyjnych, telefonu, butli z gazem lub uchwytu na napój bez konieczności wiercenia otworów.

Z łatwością zamocujesz RAILBLAZA QuikPort na praktycznie każdej powierzchni i w każdym miejscu za pomocą dołączonej samoprzylepnej podkładki 3M VHBQuikPort jest w stanie przylegać do prawie każdej powierzchni i udowodniono, że przy odpowiednim przygotowaniu bardzo dobrze przylega do PVC, Hypalonu, włókna szklanego, żywicy epoksydowej i innych.

QuikPort jest idealny do montażu akcesoriów do łodzi nadmuchiwanych lub desek z wiosłem, ponieważ wiele jednostek pływających nie nadaje się do wiercenia otworów, używania śrub lub wkrętów. Porty RAILBLAZA to doskonały sposób na wyposażenie Twojego sprzętu w wiele akcesoriów, które można doczepiać i odczepiać poprzez proste zatrzaśnięcie ich w odpowiednim miejscu.

03-4087-11

03-4087-11
3 Przedmioty

Specyficzne kody