• Nowy produkt

Railblaza RIBPort Biały - podstawa do montażu na pontonach

Komplet biały - Railblaza

139,00 zł
Brutto
Ilość

  Zasady dostawy

Sprawdź jak i za ile dostarczamy !

  Zasady zwrotu

Zobacz jakie to proste

  Polityka bezpieczeństwa

Dbamy o Twoją prywatność

RIBPort + StarPort i 3M VHB - komplet biały Railblaza

Teraz możesz zamontować akcesoria takie jak uchwyty na wędki, echosondy i inne do łodzi, kajaków i innych środków pływających bez kłopotów i kłopotliwych klejów. Nowa podkładka 3M VHB umożliwia odklejenie i przyklejenie uchwytu RIBPort, a następnie zamontowanie ulubionych akcesoriów RAILBLAZA. Podkładka 3M VHB jest teraz dostarczana z każdym opakowaniem RIBPort.

Nie musisz już korzystać z usług wyspecjalizowanych firm, ani pracować z niechlujnymi klejami, aby zamontować akcesoria na swoim RIB-ie lub innej nadmuchiwanej jednostce. Dzięki podkładce RIBPort VHB możesz zamontować ją w zaciszu własnego garażu, postępując zgodnie z podanymi instrukcjami. Nasz zespół przeprowadził szeroko zakrojone testy na nadmuchiwanych jednostkach z Hypalonu, PVC i polietylenu, a także zaleca podkładkę VHB do użytku na epoksydowanych deskach SUP lub surfingowych.

RIBPort może być również mocowany przy użyciu tych samych klejów, które są używane do mocowania uchwytów itp. na RIB-ach i nadmuchiwanych jednostkach pływających.

WAŻNE: Użycie smarów na bazie ropy naftowej do ślizgu StarPort spowoduje jego uszkodzenie. Najlepsze są produkty na bazie silikonu (proszę sprawdzić zawartość smaru przed użyciem).

Montaż z użyciem kleju:

Montaż z użyciem załączonej taśmy 3M:

03-4064-21
5 Przedmioty

Specyficzne kody