Wyciąg z Regulaminu:

V. Zapłata za Towar. Wysyłka i odbiór Towaru.

1. Zamówione Towary dostarczane są do klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej, Poczty Polskiej S.A. lub w inny sposób wybrany przez Kupującego z opcji wskazanych podczas składania zamówienia. Zakupione Towary dostarczane są pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Istnieje możliwość odbioru osobistego towaru przez Kupującego po wcześniejszym umówieniu ze Sprzedającym.
2. Termin dostawy zamówionych Towarów wynosi od 24 godzin do 21 dni roboczych od momentu potwierdzenia zamówienia, o ile podczas potwierdzenia zamówienia nie nastąpią inne ustalenia odnośnie terminu dostawy pomiędzy Sprzedającym, a Kupującym.
3.W przypadku braku Towaru w magazynie, Kupujący jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.
4. Zapłaty za Towar i jego dostawę można dokonywać w następujący sposób:
- za zaliczeniem pocztowym – płatność za przesyłkę przy odbiorze - doręczycielowi lub na poczcie.
- płatność przy odbiorze przesyłki kurierskiej
- przelewem przed dostawą na konto bankowe 96 1140 2004 0000 3402 4941 9777
- przelewem online za pośrednictwem serwisów : Przelewy24
- kartą kredytową: Visa, MasterCard, American Express, JCB, i Diners Club.
- gotówką przy osobistym odbiorze towaru.
- raty w Santander – usługa za pośrednictwem Santander Consumer Bank
5. Koszty wysyłki zamówionego Towaru obliczane są na podstawie wagi oraz gabarytu zamówionych produktów. Aby sprawdzić koszt wysyłki konkretnego zamówienia, należy przejść do widoku koszyka, a następnie kliknąć przycisk "kontynuuj". Wtedy wyświetlą się koszty wysyłki zamówienia w zależności od wybranego sposobu zapłaty oraz formy dostawy.
6. Podczas odbioru Towaru Kupujący  jest zobowiązany sprawdzić zawartość przesyłki w obecności dostarczyciela w celu sprawdzenia czy przesyłka jest kompletna ( niczego nie brakuje ) i nie nastąpiło uszkodzenie Towaru w trakcie dostawy. W razie stwierdzenia braków lub uszkodzeń, należy zażądać od kuriera lub pracownika Poczty Polskiej sporządzenia protokołu z zaznaczeniem zastrzeżeń, co do stanu przesyłki.
7. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia mechaniczne towaru powstałe podczas przewozu. Reklamacje w tym zakresie należy zgłaszać bezpośrednio przy odbiorze, zgodnie z pkt. 6 niniejszego rozdziału. Przyjęcie przesyłki bez zastrzeżeń przez Kupującego powoduje utratę roszczeń z tytułu braków lub uszkodzenia.

8. operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Pastelowa 8, 60-198 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.